Misyonumuz

VY GLOBAL TRAVEL, turizmin insana kattığı kültürel değerleri benimseyen ve önemseyen bir kuruluştur. Bu bağlamda uzun yıllar hizmet veren şirketimiz, insana değer katan bu turizm hizmetlerini içinde bulunduğumuz enformasyon çağının olanaklarından da yararlanarak, insanla çok daha hızlı bir şekilde buluşturabilmeyi, mesafeli olarak bile bu satışları gerçekleştirebilmeyi sağlamak amacıyla var olmuştur.

 

Eğlenceli bir tatil yapmak isteyenlerden farklı yerler görüp, farklı kültürleri tanımak isteyenlere, hatta bu iki opsiyonu bir arada isteyenleri bile kapsayan paketleriyle, VY GLOBAL TRAVEL her kesimden insana hitap etmeyi amaçlamıştır.

Sunduğumuz hizmetlerin satışını daha kolay ve hızlı gerçekleştirmek amacıyla internet üzerinden hizmet veriyor olsak da dileyen müşterilerimizi ofisimizde ağırlamak ve hizmetlerimizin satışını ofisimizden de gerçekleştirebiliyoruz. Bunun sebebi ise VY GLOBAL TRAVEL markasının yegâne amacının müşterilerinin arzu ettikleri hizmeti, en kaliteli ve uygun şekilde sunmak olmasıdır.

 

Verdiğimiz tüm hizmetlerin, bilgilendirme, ön satış, hizmet ve hizmet sonrası aşamalarında daima müşterilerimizle etkileşimde kalmayı önemsiyoruz.