Dubai Turist Vize

Dubai Turist Vize


Ürün Kodu: DUBAİVİZE
510.00TL

Dubai Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai seyahatleri için turistik vize almaları gerekmektedir. Dubai vizesi (Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi, BAE) ile Dubai dışında Abu Dabi, Acman, Fuceyre, Resu’l-Hayme, Sharjah ve Ummul-Kaveyn bölgelerini de ziyaret edebilirsiniz.
 

*Dubai vizesi işlemlerinizin başlatılabilmesi için sayfanın devamında görebileceğiniz whatsapp numarası üzerinden pasaport ve fotoğrafınızı iletebilirsiniz veya info@vyglobaltravel.com ‘a gönderin. Dubai vizesi ödemenizi Türk Lirası ile yapmak isterseniz, ödemeniz için ödeme gününün merkez bankası Dolar kuru baz alınacaktır.
 
Dubai turistik vizesi 2 ve 3 aylık olarak verilmektedir. Bu dönemler içerisinde seyahat süreleriniz şu şekilde olmalıdır. 

  • 2 aylıktek girişli Dubai vizesi: Seyahat süreniz toplamda 28 gün olmalıdır.
  • 2 aylıküç girişli Dubai vizesi: Seyahat süreniz toplamda 28 gün olmalıdır.
  • 3 aylıktek girişli Dubai vizesi: Seyahat süreniz toplamda 90 gün olmalıdır.
  • 3 aylıküç girişli Dubai vizesi: Seyahat süreniz toplamda 90 gün olmalıdır.

 Vize işlemleriniz başlatıldıktan sonra, en geç 3 gün içerisinde vizeniz hazırlanmış olacaktır. Dubai vizenizin işlem süresini hesaplarken Dubai Konsolosluğu'nun Perşembe günleri yarım gün çalıştığını ve Cuma günleri tatil olduğunu göz önünde bulundurunuz.
Şirket Whatsapp Hattı 0539 594 52 52 ye atabilirsiniz.Tursaba bağlı acentalar özel fiyat almak için lütfen vize.dubai@vyglobaltravel.com mail adresine talepte bulunabilirler.

Vip Express hizmet isterseniz 30 usd ek ücret uygulanır.
 


Sizin İçin Seçtiğimiz Vize ve Turlarımız